New Intake to MINIBOSS BUSINESS SCHOOL VILNIUS (Harvard for Kids)

APIE MUS

PASAULIO ŽENKLAS Nr. 1 Vaikų ir paauglių verslumo švietime

Tarptautinis švietimo tinklas MINIBOSS VERSLO MOKYKLA yra verslumo ugdymas vaikams ir paaugliams, tai nauja naujojo pasaulio tendencija! MINIBOSS BRAND #1

Šiandien labiau nei bet kada nauja karta turi mokytis verslo nuo vaikystės, nes tai yra nauja tendencija ir stipri verslo kultūra, leidžianti sukurti galingą ir išradingą naująją kartą. Naujam amžiui reikia naujų protų!

MINIBOSS VERSLO MOKYKLA - tai XXI amžiaus tarptautinis švietimo tinklas, kuris naudojasi parengtu efektyviu verslo modeliu, naujais ugdymo metodais, prekių ženklais, autorių teisėmis ir moko vaikus bei paauglius verslo teorijos ir praktikos.

© „MINIBOSS“ VERSLO MOKYKLA intelektinė nuosavybė. Visos teisės saugomos.

VERSLO MOKYKLŲ TARPTAUTINIS ŠVIETIMO TINKLAS - MINIBOSS VERSLO MOKYKLA sujungia viso pasaulio verslo mokyklas, jų studentus, dėstytojus, verslininkus, socialiai atsakingų verslų bendruomenes su misija - sukurti naują sėkmingų ir laimingų žmonių kartą, pasirengusių pakeisti pasaulį!

VERSLO ASOCIACIJŲ GLOBALI PARAMA IR MENTORAVIMAS.

Išskirtinę vaikų ir paauglių verslo mokymo programą ir interaktyvius metodus MINIBOSS VERSLO MOKYKLOJE Europos verslo plėtros asociacijos iniciatyva sukūrė Europos verslo plėtros asociacijos iniciatyvoje dirbę mokslininkai ir verslininkai. Pagrindiniai Europos Sąjungos smulkaus ir vidutinio verslo plėtros principai - Europos įmonių tinklas (EEN), www.een.ec.europa.eu.

Prekybos ir pramonės rūmai, asociacijos, verslo sąjungos, pažangūs miestų merai, valdytojai ir prezidentai palaiko mūsų pasaulinį naujovišką švietimo tinklą!

FRANŠIZĖ

Visuotinis MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS tinklas plėtojasi remdamasis franšizės technologijomis.

MINIBOSS VERSLO MOKYKLOSFRANŠIZĖ - teisė naudoti paruoštą efektyvų verslo modelį, naujas švietimo technologijas, programas ir mokomąsias knygas, prekių ženklus, autorių teises, mokyti vaikus ir paauglius verslo teorijos ir praktikos.

Norėdami nusipirkti „MINIBOSS“ franšizę…

 DIDELĖ PAKLAUSA VERSLO ŠVIETIMUI

Vaikų verslo ugdymo tradicijos buvo įtvirtintos nuo pat prekybos ir pramonės vystymosi pradžios 18–19 amžiuje. Paprastai šios žinios buvo perduodamos iš tėvo sūnui šeimos versle. Paslaptys buvo saugomos po septyniomis spynomis ir dažnai tiesiog nebuvo prieinamos.

Net ir šiandien nerandame nė vieno MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS, kaip integruotos verslo pagrindų mokymosi sistemos nuo jauno amžiaus iki pilnametystės, analogo. Tai yra išsilavinimas, būtinas kiekvienam vaikui!

ŠIS POREIKIS YRA AKIVAIZDUS

Kiekvienoje šeimoje yra vaikų!

O investicijos į vaikus yra svarbiausia bet kurio iš tėvų užduotis! Ypač šiandien, kai vidurinė mokykla neužpildo visų reikalavimų. Vidurinė mokykla yra svarbi - ji suteikia žinių rinkinį ir formuoja platų vaiko požiūrį. Tačiau nei vidurinė mokykla, nei universitetas neišmoko vaiko pritaikyti šių žinių praktikoje. Ir tai yra pagrindinis šių dienų reikalavimas.

Šiandien vaikai, baigę mokyklas, neatranda savo talento, nepraktikuoja savęs jokioje profesinėje srityje ir nežino, kuo nori būti. Jie niekada nebuvo išklausę karjeros konsultavimo, psichologijos, verslo kursų, todėl nežino, kur daryti, ką daryti ir kaip pasiekti sėkmės. Spontaniškas universiteto pasirinkimas formuoja neatsakingą požiūrį į savo gyvenimą ir priklausomybę, nuo „nemėgstamos profesijos“. Todėl sulaukę 30–40 metų žmonės išgyvena dėl nepakankamo savęs realizavimo profesinėje srityje, tačiau jie jau bijo ką nors pakeisti savo gyvenime ir vadina save „nevykėliais“. Ar tai kiekvieno žmogaus svajonė?

Šiuolaikiniame pasaulyje su ekonominiu ir verslo švietimu susiduriame tik universitetų lygmeniu ir be praktinės bazės. Tačiau šios verslo žinios žmogui reikalingos ne tik sulaukus 20 metų, bet ir ankstyvame amžiuje, kol vaikas auga.

Atkreipkite dėmesį, kad norėdamas tapti teniso čempionu, vaikas nuo pat mažens (6 m.) Atlieka daug treniruočių per dieną, praleidžia daug laiko, energijos ir pinigų tikslui pasiekti. Tai svarbu ir versle: mokytis nuo ankstyvos vaikystės ir išsiugdyti įprotį būti stipriam, išradingam, atkakliam, atsakingam ir sėkmingam! Todėl įprasta bet kurio vaiko bendrojo lavinimo mokykla šiandien yra nepakankama! Taigi nebeužtenka būti tik intelektualiu!

Šiandien mes turime žinoti, kaip tapti sėkmingais ir laimingais!

PAŽANGOS RODIKLIS

Jei jūsų šalyje jau yra MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS, netrukus jūsų šalies ekonomika pradės augti ir vystytis, jūsų šalis taps šalimi lydere!

MŪSŲ MISIJA - kokybiškai sukurti, naują šalių verslo elitą.

 ŠVIETIMO KONSORCIJA

Pirmaujantys universitetai ir bendrojo lavinimo mokyklos nori su mumis bendradarbiauti, nes esame šiuolaikinio švietimo lyderiai ir ruošiame pasaulio verslo elitą!

Verslo teorija ir praktika yra svarbūs, kad vaikas suprastų suaugusiojo gyvenimą, ankstyvam karjeros orientavimui, formuotusi jo charakteris. Todėl MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS kompleksas paruošia kiekvieną studentą suaugusiųjų gyvenimui, ugdydami vaikų talentus ir leisdami jiems išbandyti juos įvairiose veiklos srityse prieš pagrindinį karjeros kelią.

Štai kodėl įvairių šalių aukštesnioji vidurinė mokykla / vidurinės mokyklos aktyviai bendradarbiauja su MINIBOSS VERSLO MOKYKLA (kaip pasirenkamus kursus), norėdamos į savo programą įtraukti praktinius ekonomikos ir verslo, psichologijos ir karjeros konsultavimo modulius.

Taigi įprastos mokyklos ir MINIBOSS VERSLO MOKYKLA sudaro šiuolaikinį švietimo konsorciumą.

17 METŲ PATIRTIS

MINIBOSS VERSLO MOKYKLA - novatoriškas 17 metų švietimo modelis, tačiau franšizes pradėjome pardavinėti tik nuo 2015 m. Savo naujoves kūrėme nuo 2000 m. ir jas publikavome savo internetinėse svetainėse įvairiose pasaulio šalyse. Nuo 2015 m. mes pradėjome pardavinėti teises į savo verslo mokyklą, pasitelkdami visame pasaulyje sėkmingo verslo mastą didinančią priemonę - franšizę! Dabar jums taip pat atviros švietimo paslaptys!

Jei norite atidaryti tokią verslo mokyklą savo mieste, įsigykite MINIBOSS franšizę su pasauliniu prekės ženklu ir pasauliniais švietimo standartais!

Sužinokite daugiau apie MINIBOSS franšizę:

https://www.miniboss-school.biz/english/

Šiuo metu turime daug oficialių atstovybių ir verslo mokyklų Didžiojoje Britanijoje (pagrindinė buveinė), Lenkijoje, Ukrainoje, Gruzijoje, Rusijoje, Armėnijoje, Bulgarijoje, Moldovoje, Lietuvoje, Austrijoje, Nyderlanduose, Filipinuose. Taigi šiandien MINIBOSS VERSLO MOKYKLA aktyviai plečiasi, atidarydama skyrius naujose šalyse. Mūsų būdas išplėsti MINIBOSS BUSINESS SCHOOL prekės ženklą naudojant tarptautinį franšizės formatą, standartizuotus mokytojų mokymus ir atestacija.

21-ojo šimtmečio tendencijos

Mes aiškiai žinome, kad šiandien MŪSŲ VERSLO MOKYKLOS REIKIA VISIEMS, kaip ir išsivysčiusiose ekonomikos šalyse (JK, JAV, Kanadoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir kt.), Kaip ir sparčiai besivystančiose šalyse (Kinijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Turkijoje, Honkonge) , Singapūre, Pietų Korėjoje, Lenkijoje ir kt.) Ir tose šalyse, kurios tik pradeda ekonominės plėtros procesą (Ispanijoje, Graikijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Bulgarijoje, Gruzijoje, Čekijoje ir kt.)

Visoms šalims reikia ekonominės plėtros! Visoms šalims reikia ekonominių pergalių! Visoms šalims reikalinga stipri nauja kūrėjų-verslininkų karta, nauji Steve'as Jobsas ir Elonas Muskas! Tai turi didelę socialinę visuomenės plėtros misiją!

 MINIBOSS SOCIALINĖ NAUDA

Pasaulis greitai keičiasi! Naujas valdymas, rinkodara, IT technologijos per pastaruosius 20 metų labai pakeitė pasaulį. Šiuolaikinė mokykla negali būti aktuali ir naudinga be verslo išsilavinimo. Verslininkai kuria pasaulį - Henry Fordo, Souchiro Honda, Ray Kroco, Walto Disney'o, Steve'o Jobso, Billo Gateso, Marko Zuckerbergo, Elono Musko, Richardo Bransono, Muhammado Yunuso verslumo idėjos keičiasi ne tik į gera, bet ir pakelia pasaulį iki iš esmės aukštesnio lygio ir įkvepia ne tik jų idėjos. Yra ir kitų verslumo pranašumų visuomenei.

Verslininkai teikia pasauliui:

• kuria įmones,

• teikia darbo vietas,

• kuria būtinas viešąsias prekes ir paslaugas,

• mokesčių mokėjimas, kuris reiškia visas valstybinių institucijų įmokas ministerijoms, savivaldybėms, mokykloms, universitetams, ligoninėms, policijai, prokurorams, teismams ir kt.

Apskritai, kuo didesnė ekonomikos verslo plėtra tuo turtingesne tauta. Bet tai dar ne viskas ...

Verslininkai yra tikri lyderiai - pakankamai šviesios ir laisvos asmenybės, galinčios įsiklausyti į save ir įgyvendinti savo svajones. Tai žmonės, kurie išdrįso eiti savo keliu ir vesti kitus. Šis kelias susideda iš kūrybiškumo ir 100% savirealizacijos! Taigi tai yra laimės ir savarankiškumo jausmas! Bet kas jūsų šalyje moko vaikus būti sėkmingais, pasitikinčiais savimi, iniciatyviais, lanksčiais, atkakliais, atsakingais ?!

Kas moko vaikus būti verslininkais?

Tik viena švietimo įstaiga pasaulyje teikia sistemą ir išsamų verslo mokymą vaikams ir paaugliams - tai Tarptautinis švietimo tinklas MINIBOSS VERSLO MOKYKLA! „MINIBOSS“ VERSLO MOKYKLA - PASAULIO ŽENKLAS Nr. 1 vaikų ir paauglių verslo ugdymo srityje! © MINIBOSS VERSLO MOKYKLA intelektinė nuosavybė. Visos teisės saugomos.

MINIBOSS PASLAPTIS

Kodėl MINIBOSS verslo mokyklos tapo tokios populiarios pasaulyje?

5 „žingsnių“ populiarumo paslaptis:

• Vaikams tikrai įdomu ir smagu mokytis! Interaktyvios pamokos ir žaidimai prisideda prie greito ir lengvo medžiagos įsisavinimo. Verslo turai, prizai ir uždirbti savo pinigai - geriausia motyvacija!

• Tai veiksmingas mokymas - 99,8% tėvų pastebėjo progresuojančius vaiko pokyčius nuo pirmųjų mokyklos metų!

• Sveika aplinka - studentai dalyvauja MINIBOSS interviu, kuriame jie teigia, kad eiti į MINIBOSS yra jų pačių pasirinkimas. Jie čia ateina sąmoningai. Motyvuotai mokytis gerų įpročių turinčių vaikų grupėse - tai stiprus tobulėjimo instrumentas.

• Šeimos vertybių išsaugojimas - mes esame už vaikų ryšį su tėvais, gilių tradicijų supratimą, už šeimos verslo kūrimą.

• Tarptautinė lyderių bendruomenė - MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS švietimo tinklas sujungia viso pasaulio verslo mokyklas, jų studentus, dėstytojus, vadovus, socialiai atsakingus verslininkus socialiai atsakingo verslo bendruomenėje su didele misija - sukurti naują stiprių, sėkmingų ir laimingų žmonių kartą!

KODĖL REIKIA pradėti nuo 6 metų?

MOKSLINĖ STATISTIKA

Iki 2% gyventojų turi įgimtų verslumo įgūdžių.

97% gyventojams šiuos įgūdžius galima lavinti.

Vaikams nuo 6 iki 9 metų formuojasi asmenybės (charakterio) elgesio pagrindai.

Štai kodėl labai svarbu nuo mažens pradėti mokytis verslo mokykloje MINIBOSS, kad išsiugdytumėte įpročius, įgūdžius, kad įsitvirtinti išradingoje bendraminčių aplinkoje.

PASIEKIMAI IR LAIMĖJIMAI

Per pastaruosius 15 metų mes išmokėme daugiau nei 4000 vaikų; dauguma jų tapo verslininkais ir aukščiausiais vadovais.

MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS metodų efektyvumą patvirtina daugybė studentų pergalių Nacionaliniame ir Pasauliniame verslumo čempionate:

• 2005 m. - absoliutus pasaulio čempionas (pasaulio čempionatas San, Francisco, USA);

• 2006-2017 metai - 1, 2 arba 3 vietos pasaulio čempionate Šanchajuje / Kinijoje, Odesoje / Ukrainoje, Brazilijoje / Brazilijoje, Bafale / JAV, San Franciske / JAV, Seule / Pietų Korėjoje.

Aukštų rezultatų pasiekta naudojant visapusišką švietimo naujovę, kurią sukūrė MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS mokslo ir tyrimų skyrius.

Žr. ALUMNI SĖKMĖS ISTORIJĄ ...

Sužinokite daugiau apie MINIBOSS franšizę:

MINIBOSS FRANCHISE

Ken Robinson. Changing Education Paradigms

ABOUT MINIBOSS & BIGBOSS BUSINESS SCHOOL (UK)

MINIBOSS BUSINESS SCHOOL

Online store MINIBOSS