New Intake to MINIBOSS BUSINESS SCHOOL VILNIUS (Harvard for Kids)

KAM

POREIKIS TIKSLUS

MINIBOSS FOR WHOM?

Kiekvienoje šeimoje yra vaikų!

Investicijos į vaikus yra svarbiausia bet kurio iš tėvų užduotis! Ypač šiandien, kai vidurinė mokykla neužpildo dabartinės rinkos reikalavimų. Vidurinė mokykla yra svarbi - ji suteikia žinių rinkinį ir formuoja platų vaiko požiūrį. Bet nei vidurinė mokykla, nei universitetas neišmoko vaiko pritaikyti šių žinių praktikoje. Tai yra pagrindinis šių laikų poreikis.

Net ir šiandien negalime rasti nė vieno MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS, kaip visapusiško mokymo apie verslumo pagrindus nuo jaunų metų iki pilnametystės, analogo. Ir tai yra būtent tas išsilavinimas, kurio reikia kiekvienam vaikui!

Šiandien vaikai, baigę mokyklas, nežino savo talentų, nepraktikuoja savęs jokioje profesinėje srityje ir nežino, kuo jie nori būti. Jie niekada nelankė karjeros konsultavimo, psichologijos, verslo kursus ir todėl nežino, ką daryti ir kaip pasiekti sėkmės. Spontaniškas universiteto pasirinkimas suformuoja neatsakingą požiūrį į savo gyvenimą ir priklausomybę nuo nemėgstamo darbo. Dėl to 30–40 metų žmonės pradeda jausti nepasitenkinimą, jaučiasi nerealizavę savęs, tačiau jau bijo pakeisti ką nors savo gyvenime. Ar tai kiekvieno žmogaus svajonė?

Šiandienos masinio švietimo sistemoje mes susiduriame su verslo žiniomis universitetų lygiu ir magistrantūros studijose ir vėl neskirdami dėmesio praktikai. Studentas gali ten įgyti žinių, tačiau ar gali viską įgyvendinti? Greičiau ne, nes jau vėlu formuoti personažą, kai žmogui yra 20 metų. Žmogus jau yra suformuotas kaip asmuo. Todėl žmogus gali įgyti naujų žinių universitete, tačiau įgūdžiai bus formuojami daug sunkiau nei vaikystėje.

ŠAKNYS

Vaikų verslo ugdymo tradicijos buvo įkurtos nuo prekybos ir pramoninės gamybos pradžios 18–19 amžiuose. Ir šios žinios paprastai buvo perduodamos iš tėvo sūnui, kaip šeimos verslo dalis. Paslaptys buvo saugomos už septynių spynų ir dažnai joms nebuvo prieinamos kitiems žmonėms.

Verslo teorija ir praktika yra svarbi vaikams, norint suprasti suaugusįjį, atpažinti ir ugdyti talentus, ankstyvam karjeros orientavimui ir formuoti sėkmingo ir laimingo žmogaus charakterį.

Sistemingas ugdymas MINIBOSS VERSLO MOKYKLOJE suteikia vaikui galimybę išbandyti save įvairiose profesijose ir įvairiuose užsiėmimuose, skirtinguose vadybos lygmenyse, kad jis galėtų priimti pagrindinį profesinį sprendimą, pasirinkimą savo gyvenime.

Štai kodėl progresyviosios bendrojo lavinimo mokyklos / gimnazijos, licėjai, universitetai aktyviai bendradarbiauja su MINIBOSS VERSLO MOKYKLA (kaip papildomi kursai), kad į savo mokymo programas galėtų įtraukti praktinius ekonomikos ir verslumo, psichologijos ir profesinio orientavimo modulius, suteikdami vaikams unikalią galimybę atsiskleisti visas jų galimybes, pasinaudojant unikalia autorių teisių metodika 8Q MINIBOSS.

Taigi išplėstinės bendrojo lavinimo mokyklos ir universitetai kartu su MINIBOSS VERSLO MOKYKLA sudaro modernų švietimo konsorciumą.

MINIBOSS VERSLO MOKYKLA 1997–1999 m. sukūrė šį novatorišką verslo mokymo modelį ir įdiegė jį konceptualiose verslo mokyklose nuo 2000 m., o nuo 2016 m. Šios naujovės tapo prieinamos bet kurioje pasaulio šalyje franšizės būdu.

MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS franšizė suteikia aiškų pasaulinį standartizavimą tiek akademiniams procesams, tiek verslui, rengia mokytojų ir franšizių gavėjų mokymus ir stebi standartų įgyvendinimą.

Visi verslo mokyklų absolventai gauna asmeninius sunumeruotus tarptautinius verslo liudijimus ir diplomus, pagrįstus visų reikalaujamų akademinės sistemos elementų įgyvendinimu.

Visuotiniai verslo mokymo standartai MINIBOSS VERSLO MOKYKLA garantuoja tą patį aukštos kokybės išsilavinimą skirtingose ​​pasaulio šalyse.

Šiandien tarptautinis tinklas MINIBOSS BUSINESS SCHOOL turi dešimtis oficialių atstovybių ir verslo mokyklų visame pasaulyje: D.Britanijoje (būstinė), Prancūzijoje, Ukrainoje, Lietuvoje, Bulgarijoje, Rusijoje, Armėnijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Filipinuose, Tailande, Indonezija, ir kt.

MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS tinklas sparčiai auga, atidarius naujus franšizės biurus. Sukūrę pasaulinį verslo mokyklų tinklą, kontroliuodami švietimo standartus, greitai keičiame pasaulį į gerąją pusę, sukurdami sėkmingų ir laimingų žmonių kartą!

Mes žinome, kad šiandien MŪSŲ VERSLO MOKYKLOS BŪTINOS KIEKVIENAM VAIKUI tiek išsivysčiusiose šalyse (Didžiojoje Britanijoje, JAV, Kanadoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir kt.), Tiek sparčiai besivystančiose šalyse (Kinijoje, JAE, Turkijoje, Honkonge, Singapūre, pietuose). Korėja, Lenkija) ir šalyse, kurios neseniai pradėjo ekonomines reformas (Ispanijoje, Graikijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Bulgarijoje, Gruzijoje, Čekijoje ir kt.).

Visoms šalims reikalingas ekonominis vystymasis!
Visoms šalims reikia ekonominių pergalių!
Visoms šalims reikia naujos kartos stiprių kūrybingų verslininkų, naujų Steve'o Jobso ir Elono Masko!

Ken Robinson. Changing Education Paradigms

ABOUT MINIBOSS & BIGBOSS BUSINESS SCHOOL (UK)

MINIBOSS BUSINESS SCHOOL

Online store MINIBOSS