New Intake to MINIBOSS BUSINESS SCHOOL VILNIUS (Harvard for Kids)

ČEMPIONATAI

PASIEKIMAI IR LAIMĖJIMAI

Nuo 2000 m. Tarptautinis švietimo tinklas MINIBOSS VERSLO MOKYKLA parengė daugiau nei 5000 studentų; dauguma jų tapo verslininkais ir aukščiausio lygio vadovais, šeimos verslo paveldėtojais arba savo verslo kūrėjais!

Nuo 2000 m. Tarptautinis švietimo tinklas MINIBOSS BUSINESS SCHOOL rengia ir vykdo nacionalinius „Startup World Cup“ čempionatus (www.startupworldcup.biz) Europoje, Azijoje ir Amerikoje, vienijančius verslo elitą ir plėtojant nacionalinę bei pasaulio ekonomiką su nauja galinga naujove bendradarbiaujant verslininkams ir pasauliniams tinklams!

Kiekvienais metais „Startup World Cup“ čempionatuose vertinimo komisijos nariai yra žinomi įvairių šalių verslininkai, vertinantys geriausius pasaulio startuolius.

Pasaulio čempionato programą sudaro 5 pagrindiniai renginiai:
  • pasaulinės komandos kūrimas,
  • Šalies diena ir šalies pristatymas,
  • Produktų mugės MINIBOSS ir BIGBOSS,
  • Pasaulinis verslo forumas BIGBOSS GLOBAL BUSINESS FORUM, kuriame verslininkai dalijasi sėkmės ir nesėkmių istorijomis su jaunaisiais pasaulio verslininkais,
  • pasaulio startuolių čempionatas (kvalifikacinis turas ir finalas).
Varžybos vyksta dviejose amžiaus lygose MINIBOSS (6–14 metų) ir BIGBOSS (15–35 metai).

Konkursai vertinami pagal aiškius dviejų nominacijų kriterijus: VERSLO PROJEKTAI (SIFE) ir SOCIALINIAI PROJEKTAI (SAGE).

MINIBOSS & BIGBOSS VERSLO MOKYKLOS siūlo mokymus apie intensyvų kursą „Idėjų generavimas“ ir dalyvavimą atskirame konkurse pradedantiesiems, „OPEN LEAGUE“, išoriniams stebėtojams, lydinčiam asmeniui ir naujokams, kurie dar nėra baigę verslo mokymo programos. Visi dalyviai moka registracijos mokestį už dalyvavimą Pasaulio taurėje šioje lygoje.„Startup“ pasaulio taurės čempionato nugalėtojai gauna:
  • Taures,
  • Aukso medalius,
  • Nugalėtojų diplomus,
  • Piniginius prizus.

Kiekvienais metais pasaulio startup čempionate išleidžiami Jungtinių Tautų organizacijos auksiniai medaliai, skirti apdovanojimui už Jungtinių Tautų organizacijos Tūkstantmečio tikslų sprendimus.

Kasmet įsteigiami „Audience Choice Award“ ir įmonių prizai.

Visi pasaulio čempionato dalyviai gauna čempionato dalyvių diplomus ir čempionato dalyvių medalius.

MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS tarptautiniai pažymėjimai ir diplomai išduodami šventinėje atmosferoje Pasaulio taurės varžybose

Ken Robinson. Changing Education Paradigms

ABOUT MINIBOSS & BIGBOSS BUSINESS SCHOOL (UK)

MINIBOSS BUSINESS SCHOOL

Online store MINIBOSS