New Intake to MINIBOSS BUSINESS SCHOOL VILNIUS (Harvard for Kids)

DIPLOMAS

TARPTAUTINIS MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS DIPLOMAS (Didžioji Britanija)
Kiekvienais metais verslo mokyklos studentas, išlaikęs tam tikrą studijų kursą, gauna tarptautinį kurso baigimo pažymėjimą.


SERTIFIKAVIMO REIKALAVIMAI:
  1. Atlikite visus reikiamus teorinius ir praktinius akademinius elementus (žr. Sutartis).
  2. Sukurkite (arba dalyvaukite paruoštoje komandoje) startą nuo A iki Z.
  3. Metų pabaigoje išlaikykite testą,
  4. Dalyvaukite „Startup“ forume ir čempionatuose,
  5. Pristatykite savo metų pasiekimus.
Norint gauti MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS tarptautinį diplomą, absolventui būtina išlaikyti atestaciją 8 kursuose.

MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS diplomai vaidina didelę reikšmę ir prideda balų prie bendro įvertinimo stojant į daugelį Europos, Azijos ir Amerikos universitetų (kiekvieno universiteto vertinimo sistema yra skirtinga, todėl taškai skiriami universiteto nuožiūra).

Bet kuris universitetas nori gauti geriausius studentus, kurie atneš šlovę. Todėl pagrindiniai pasaulio universitetai, vertindami MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS diplomus ir studentų rašinius, atlieka interviu su jais bei aiškiai supranta MINIBOSS absolventų, kurie jau yra išklausę pasaulinio verslo mokymo kursą, atliko savo startuolius ir dalyvavo pasaulio čempionatuose, geba analizuoti rinkas ir kurti naujoves, pranašumus. Ir todėl nenuostabu, kodėl geriausi pasaulio universitetai teikia pirmenybę MINIBOSS absolventams ir dažnai teikia įvairias lengvatas: priėmimą be egzaminų, studijas su stipendija ar nuolaidas už mokslą.

Daugelis MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS absolventų, dalyvavusių ir laimėjusių prizus pasauliniame startup čempionate, turėjo galimybę nemokamai įstoti ir studijuoti universitetuose partneriuose (kiekvienos šalies universitetų sąrašas yra).

MINIBOSS VERSLO MOKYKLA domisi ilgalaikiu ir plataus masto bendradarbiavimu su pirmaujančiais pasaulio universitetais, korporacijomis, verslo asociacijomis, prekybos rūmais.

Norėdami užmegzti partnerystę, susisiekite:

office@miniboss-school.com
Ken Robinson. Changing Education Paradigms

ABOUT MINIBOSS & BIGBOSS BUSINESS SCHOOL (UK)

MINIBOSS BUSINESS SCHOOL

Online store MINIBOSS