New Intake to MINIBOSS BUSINESS SCHOOL VILNIUS (Harvard for Kids)

DIDELĖ PAKLAUSA

MINIBOSS SOCIALINĖ NAUDA
Pasaulis greitai keičiasi!


Naujos vadybos, rinkodaros, IT technologijos per pastaruosius 20 metų labai pakeitė pasaulį. Be to, šiuolaikinė mokykla negali būti aktuali ir paklausi be verslo išsilavinimo.

Verslininkai kuria pasaulį - Henrio Fordo, „Souchiro Honda“, Ray Kroco, Volto Disnėjaus, Steve'o Jobso, Billo Gateso, Marko Zuckerbergo, Elono Musko, Ričardo Bransono, Mohamedo Yunus verslumo idėjos keičia ne tik gyvenimą į gerąją pusę, bet ir jie kelia pasaulį į iš esmės aukštesnį lygį.


MINIBOSS FROM 6 YEARS OLD

Ir ne tik jų idėjos įkvepia. Verslumo nauda visuomenei yra ir kita.

Verslo teikiamos naudos pasauliui:
  • kuriamos įmonės,
  • mažinamas nedarbo lygis kuriant darbo vietas,
  • kuriamos kasdienį gyvenimą pagerinančios prekės ir paslaugos,· mokami mokesčiai, o tai reiškia visų valstybinių institucijų įmokas ministerijoms, savivaldybėms, mokykloms, universitetams, ligoninėms, teisinėms institucijoms ir kt.
Apskritai, kuo didesnė verslo verslo plėtra, tuo turtingesnė tauta.
Bet tai dar ne viskas ...

Verslininkai yra tikri lyderiai - asmenybės, kurios yra ryškios ir laisvos, kad galėtų įsiklausyti į save ir įgyvendinti savo svajones. Tai žmonės, kurie išdrįso eiti savo keliu ir vesti kitus. Tai yra kūrybiškumas ir 100% savęs realizavimas! Taigi tai yra laimės ir savarankiškumo jausmas!

Tačiau kas jūsų šalyje moko vaikus būti sėkmingais, pasitikinčiais savimi, iniciatyviais, lanksčiais, atkakliais, atsakingais?

Kas moko vaikus būti verslininkais?

Tik viena mokymo įstaiga pasaulyje teikia sistemingą ir išsamų verslo išsilavinimą vaikams ir paaugliams - tai yra tarptautinis švietimo tinklas MINIBOSS VERSLO MOKYKLA.

MINIBOSS MOKYKLOS SĖKMĖS PASLAPTIS


Kodėl MINIBOSS verslo mokyklos tapo tokios populiarios pasaulyje?

POPULARUMO PASLAPTYS remiasi 5 principais:
  • ŽAIDIMO FORMA Vaikams tai tikrai įdomu ir smagu! Interaktyvios pamokos ir žaidimai padeda greitai ir lengvai įsisavinti medžiagą. Verslo kelionės, prizai ir uždirbti nuosavi pinigai - geriausia motyvacija!
  • DIDELIS POVEIKIS Tai efektyvus mokymas - 99,8% tėvų pastebėjo laipsniškus vaiko pokyčius nuo pirmųjų mokyklos metų!
  • SVEIKA APLINKA Mokiniams būtinas MINIBOSS pokalbis, kuriame jie tvirtina, kad eiti į MINIBOSS yra jų pačių pasirinkimas. Jie čia ateina sąmoningai ir juos motyvuoja tai, kad gali mokytis gerų įpročių turinčių vaikų grupėse - tai stiprus vystymosi instrumentas.
  • ŠEIMOS VERTYBIŲ PUOSELĖJIMAS MINIBOSS skirta vaikų ryšiams su tėvais, giliam tradicinio pobūdžio supratimui, šeimos verslui kurti.
  • TARPTAUTINĖ LYDERIŲ BENDRUOMENĖ MINIBOSS verslo mokyklos švietimo tinklas apima viso pasaulio verslo mokyklas, jų studentus, mokytojus, prižiūrėtojus, socialiai atsakingus verslininkus socialiai atsakingo verslo bendruomenėje, turinčią aukštą misiją - sukurti naujos kartos stiprų, sėkmingą ir laimingi žmonės!

Ken Robinson. Changing Education Paradigms

ABOUT MINIBOSS & BIGBOSS BUSINESS SCHOOL (UK)

MINIBOSS BUSINESS SCHOOL

Online store MINIBOSS